Strona głównaSerwis

Serwis klimatyzacji i urządzeń chłodniczych

 

Wieloletnie doświadczenie branżowe pracowników firmy MaxCold przekłada się nie tylko na wysoką jakość świadczonych usług z zakresu montażu klimatyzacji i urządzeń chłodniczych. Znajomość zagadnień z tego zakresu pozwala nam również oferować i z powodzeniem świadczyć usługi serwisowe na terenie Wrocławia.

Serwis klimatyzacji i urządzeń chłodniczych w firmie MaxCold to niezawodne i szybkie rozwiązanie dla wszystkich, którzy odnotują zakłócenia w działaniu klimatyzatorów i innych urządzeń chłodzących. Świadczymy również usługi, które mają na celu przegląd i konserwację urządzeń, aby jak najdłużej, bezpiecznie i niezawodnie służyły Klientom.

Gwarantujemy

 

  • profesjonalny serwis klimatyzacji i urządzeń chłodniczych,
  • doświadczenie w pracach serwisowych,
  • elastyczne terminy,
  • atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Czyszczenie i naprawa klimatyzacji.

 

Utrzymanie czystości klimatyzatora to absolutna podstawa, nie tylko w kwestii zdrowia i bezpieczeństwa użytkowników, ale również dla zachowania sprawności urządzenia i całego systemu. Profesjonalne i dobrze przeprowadzone czyszczenie obejmuje odgrzybianie oraz dezynfekcję klimatyzatora. Ma to bezpośredni wpływ na zdrowie i samopoczucie osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, wysokiej jakości środki, które charakteryzuje wysoka skuteczność działania.

Jako profesjonaliści sprawdzamy również inne aspekty, w tym szczelność klimatyzacji, a w przypadku gdy zauważymy  brak czynnika chłodzącego, wykonujemy nabijanie zbiorników klimatyzatora. Naszą pomoc i usługi oferujemy wszystkim Klientom, niezależnie od rodzaju posiadanego klimatyzatora. Warto zadbać o bieżący serwis i konserwację urządzenia, co pozwoli cieszyć się nim i korzystać z niego znacznie dłużej.

Kompleksowa obsługa klimatyzatorów

 

Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy MaxCold to nie tylko najwyższa jakość w realizacji nowych projektów. Przekłada się to również na wiedzę o samym sprzęcie: klimatyzatorach i urządzeniach chłodniczych. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko ocenić stan urządzenia i zidentyfikować problem, aby następnie wdrożyć działania naprawcze. Posiadamy nie tylko niezbędną wiedzę, ale także profesjonalny sprzęt i narzędzia oraz oryginalne części do urządzeń w razie konieczności wymiany. Dzięki temu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem.

Przekonało się o tym wielu zadowolonych Klientów naszej firmy, którzy dzięki nam mogą bez przeszkód korzystać z czystego, bezpiecznego i sprawnie działającego klimatyzatora w domu lub firmie.

Najwyższa jakość świadczonych usług

 

Naszą ofertę serwisu i napełniania klimatyzacji cechuje nie tylko szybki czas realizacji, ale również pełen profesjonalizm wynikający z dużego doświadczenia pracowników firmy MaxCold. Kompleksowo zadbamy o Państwa klimatyzację i dołożymy wszelkich starań, aby niezawodnie służyła jaka najdłużej.

Atrakcyjne ceny dla stałych i nowych Klientów

 

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich Klientów – niezależnie od tego, kto instalował system klimatyzacyjny. Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam świadczyć szeroki zakres usług dla wszystkich typów klimatyzatorów.