Strona głównaSerwis klimatyzacji Wrocław

Serwis klimatyzacji Wrocław

 

Serwis klimatyzacji Wrocław to podstawa w każdej porządnej firmie, która zajmuje się klimatyzacją. Zagadnienia z branży HVAC to temat bardzo obszerny zawierający wiele wątków. Jeżeli ktoś myśli, że po roku, czy dwóch pracy w branży ma wystarczającą wiedzę w zakresie urządzeń chłodniczych to jest w wielkim błędzie.

Serwis klimatyzacji Wroclaw to nie tylko certyfikaty i uprawnienia, to przede wszystkim doświadczenie i lata praktyki.

Osobiście działam w branży HVAC od ponad 15 lat oraz ukończyłem szkołę o profilu chłodniczym zdobywając tytuł Technik mechanik do spraw urządzeń chłodniczych.

Firma MaxCold Sp. z o.o. posiada jeden z lepszych serwisów klimatyzacji we Wrocławiu. Podejmujemy każdne wezwanie, serwisujemy, naprawiamy, odgrzybiamy, czyścimy każde urządzenie chłodnicze.

Zanim wezwiesz serwis klimatyzacji Wrocław wejdź na naszego Bloga i przeczytaj o najczęstrzych usterkach w klimatyzacji.

Zapraszamy do kontaktu

Gwarantujemy

 

  • profesjonalny serwis klimatyzacji i urządzeń chłodniczych,
  • bogate doświadczenie w branży
  • szybki czas reakcji dla naszych stałych klientów
  • atrakcyjne i konkurencyjne ceny
  • 24/7 w przypadku pilnych awarii
serwis klimatyzacji

Odgrzybianie klimatyzacji Wrocław.

 

Odgrzybianie klimatyzacji to z pewnością bardzo ważna czynność. Podczas pracy klimatyzatora zasysane powietrze przechodzi przez filtry oraz wymiennik. Wiadomo, że nie wszystkie bakterie i drobnoustroje zostaną na filtrze. Część z nich przedostaje się na wymiennik, który jest wilgotny i jest doskonałym miejscem na rozwój różnych bakterii i grzybów.

Samo czyszczenie filtrów jest ważne, ale bez odgrzybiania specjalnymi środkami nie wiele nam to pomoże.

Odgrzybianie klimatyzacji powinno być wykonane 2 razy w roku, przed sezonem letnim i przed sezonem jesiennym.

Czyszczenie filtrów można wykonywać samemu i należy to robić przynajmniej raz na dwa miesiące.

Specjalnie dla alergików, można zamówić dodatkowe filtry węglowe, z jonami srebra, a nawet z witaminą c.

Niektóre urządzenia posiadają jonizator powietrza lub lampę UV, jest to dobre rozwiązanie dla alergików.

MaxCold Sp. z o.o. oferuje odgrzybianie klimatyzacji Wrocław profesjonalną chemią oraz ozonowanie klimatyzacji, wentylacji, pomieszczeń

Przegląd oraz naprawa klimatyzacji Wrocław

 

Oprócz odgrzybiania klimatyzacji, należy pamiętać o wykonywaniu okresowych przeglądów. Jeżeli chcemy, żeby nasz system działał bezawaryjnie, nie zapominajmy o tym.

Brudne filtry, brudny skraplacz, ubytek czynnika chłodniczego, zalepiona turbina, zwiększony pobór prądu, uszkodzona sprężarka, uszkodzona automatyka, takie rzeczy zastaje nasz serwis klimatyzacji, gdy przyjeżdża do urządzenia, które dawno nie miało przeglądu.

MaxCold Sp. z o.o. kompleksowo zajmie się twoim klimatyzatorem, nawet jeżeli to nie nasza firma go montowała. Nie czekaj, aż coś się zepsuje lub zacznie kapać woda. Lepiej zrobić przegląd przed sezonem i cieszyć się komfortem przez całe lato.

Zobacz naszego bloga i przeczytaj o częstych awariach.

Zobacz również montaż klimatyzacji Wrocław

serwis klimatyzacji Wrocław

Najwyższa jakość serwisu

 

Bogate doświadczenie pracowników, pasja, szybki czas reakcji, najlepsze narzędzia, szeroki asortyment części zamiennych, telefon całodobowy w nagłych przypadkach to tylko kilka cech firmy MaxCold.

Najważniejsze jest dla nas 100% zadowolonych klientów.

Atrakcyjne ceny bez naciągania.

 

Działamy uczciwie, bez naciągania oraz zawyżania stawek. Płacisz tylko za to co faktycznie zrobimy. Nasz serwis klimatyzacji Wrocław zawsze wytłumaczy i pokaże przyczynę niesprawnej klimatyzacji.

Zaufaj profesjonalistom.