Pompy ciepła

 

Firma MAXCOLD Sp. z o.o. oferuje dostawę oraz montaż pomp ciepła renomowanych firm takich jak AERMEC , MITSUBISHI, PANASONIC, GREE, FUJITSU z wbudowanym zbiornikiem C.W.U lub bez.
Pompy ciepła idealnie nadają się do nowych instalacji z ogrzewaniem podłogowym, starych instalacji grzejnikowych jak również mieszanych.

Naszym atutem jest nie tylko sprzedaż i montaż, ale przede wszystkim serwis wszystkich urządzeń HVAC.
Urządzenia, które proponujemy nie są przypadkowe, montujemy tylko te, które są jak najmniej awaryjne, sprawdzone przez naszych fachowców, atrakcyjne cenowo, z których klienci są najbardziej zadowoleni, dowodem na to są montaże zarówno u naszych pracowników ,kadry kierowniczej jak i przedstawicieli producentów.

Pompa ciepła może pracować również w trybie chłodzenia pod warunkiem zainstalowania klimakonwektorów lub chłodnicy wodnej np. do rekuperatora

Na Państwa życzenie możemy pokazać urządzenie podłączone i pracujące w domu jednorodzinnym o powierzchni 200 m2 z instalacją grzejnikową. Urządzenie pracuje zamiast kotła gazowego.  Wykonujemy również automatykę domową taką jak odcięcie zasilania wody w przypadku wykrycia wycieku np. w pobliżu pralki, czy zmywarki lub w kotłowni.