Strona głównaKlimatyzator do domu Wrocław

Klimatyzator do domu Wrocław

 

Klimatyzator do domu Wrocław

Fraza taka jak klimatyzator do domu Wrocław czy montaż klimatyzacji w domu pojawia się w wyszukiwarkach google coraz częściej. Nic dziwnego, Wrocław to jedno z najcieplejszych miast w Polsce. Latem często temperatury przekraczają 30 st. C, dlatego klimatyzacja w domu staje się rzeczą niezbędną. Klimatyzator do domu Wrocław jaki wybrać?

 

 

Oferujemy

 

  • montaż klimatyzacji Wrocław i okolice
  • serwis klimatyzacji Wrocław i okolice
  • przegląd klimatyzacji Wrocław i okolice
  • konkurencyjne ceny
  • 24/7 w przypadku pilnych awarii
  • darmowy przyjazd i wycenę
  • serwisujemy również klimatyzatory przenośne
Klimatyzacja do domu Wrocław

Klimatyzator do domu najczęściej wybierany.

 

Klimatyzator split ścienny to najczęściej wybierany i najbardziej popularny system klimatyzacji. Montujemy jednostkę wewnętrzną na ścianie, agregat wieszamy lub stawiamy na zewnątrz budynku ( może to być również balkon ), następnie łączymy jednostki instalacją freonową wykonaną z rur miedzianych.

Klimatyzator multisplit ścienny to tak naprawdę to samo z taką różnicą, że mamy jeden agregat i do niego możemy podłączyć kilka jednostek wewnętrznych. Więcej o systemach split oraz multisplit znajdziecie na naszym blogu.

Klimatyzator split kanałowy często montowany w domkach jednorodzinnych, gdzie jednostkę wewnętrzną montujemy na strychu lub poddaszu, a następnie kanałami wentylacyjnymi rozprowadzamy powietrze po pokojach.

Klimatyzator przenośny jest alternatywą dla pozostałych ponieważ nie posiada jednostki zewnętrznej i nie wymaga specjalistycznego montażu, jednak polecany jest najrzadziej ze względu na duży hałas. Dodatkowo musimy odprowadzić rurę o średnicy 120-150 mm na zewnątrz budynku. Rura podczas pracy klimatyzatora mocno się nagrzewa ok. 45 st. C

Istnieje jeszcze kilka innych rozwiązań. Najlepiej umówić się na spotkanie z firmą MaxCold Sp. z o.o., która doradzi, dobierze odpowiedni system i przedstawi ofertę na najlepszy klimatyzator do domu Wrocław.

Klimatyzator do domu cena.

 

Ceny klimatyzatorów zaczynają się od kilku tysięcy złotych, a kończą na kilkunastu, dlatego dokładną wycenę możemy zrobić po przeprowadzeniu tzw. wizji lokalnej u klienta w domu.

Podczas rozmowy telefonicznej z klientem lub otrzymaniu dodatkowych informacji drogą mailową, możemy przygotować wstępną ofertę na klimatyzator wraz z montażem.

Nie męcz się w upalne dni. Odpoczywaj w komfortowych warunkach. Dobre samopoczucie to recepta na udany dzień.

Zapraszamy do kontaktu

Klimatyzator do domu Wrocław

Najwyższa jakość wykonywanych usług

 

Bogate doświadczenie pracowników, pasja, szybki czas reakcji, najlepsze narzędzia, szeroki asortyment klimatyzatorów to tylko kilka cech firmy MaxCold.

Najważniejsze jest dla nas 100% zadowolonych klientów.

Atrakcyjne ceny bez naciągania.

 

Działamy uczciwie, bez naciągania oraz zawyżania stawek. Wykonaliśmy setki montaży klimatyzacji w domu.

Zaufaj profesjonalistom.