Strona głównaKlimatyzacja do biura Wrocław

Klimatyzacja do biura Wrocław

 

Klimatyzacja do biura Wrocław oraz cały Dolny Śląsk.

Klimatyzacja do biura to bardzo ważny, ale często pomijany rozdział przy prowadzeniu własnej firmy. Najczęściej na pierwszym miejscu klimatyzowane są pomieszczenia, w których znajdują się maszyny, komputery czy serwery, które nie lubią wysokich temperatur. Człowiek niestety jest często spychany na drugi plan. Warto jednak przy planowaniu budżetu uwzględnić wydatek na klimatyzację do biura. Pracownik, który będzie miał mało komfortowe warunki w pracy, staje się mniej efektywny, bardziej rozdrażniony i nie przynosi firmie takiego dochodu jak byśmy chcieli. Inwestycja w klimatyzację do biura zwróci się bardzo szybko.

MaxCold Sp. z o.o. jest specjalistą w dziedzinie montażu oraz serwisu urządzeń HVAC. Montujemy i serwisujemy klimatyzatory split, multisplit, systemy VRF, agregaty wody lodowej, klimakonwektory, pompy ciepła, komory chłodnicze oraz mroźnicze, centrale wentylacyjne.

Gwarantujemy

 

  • komfort, który zapewni klimatyzacja w biurze
  • 100% zadowolonych pracowników w biurze
  • najwyższą jakość świadczonych usług,
  • krótkie terminy
  • szybki i skuteczny serwis
  • pełną obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną
klimatyzacja do biura

Klimatyzatory do biura. Jakie będą najlepsze?

 

Wszystko zależy od prowadzonej działalności, wyglądu, powierzchni naszego biura, lokalizacji oraz zarządcy nieruchomości. Jeżeli obiekt, w którym mamy swoje biuro nie należy do nas, to musimy wystąpić do zarządcy lub właściciela o zgodę na montaż klimatyzacji. Jak już otrzymamy taką zgodę i warunki montażu to należy zastanowić się jaka jednostka będzie najbardziej efektywna?

Możemy, a nawet powinniśmy zadzwonić do firmy montującej klimatyzację w biurze, która doradzi oraz wyceni najlepsze rozwiązanie.

Przy dużych metrażach i otwartych przestrzeniach, najlepiej sprawdzi się klimatyzator kasetonowy, który wydmuchuje schłodzone powietrze w 4 różnych kierunkach. Jeżeli nasze biuro jest stosunkowo małe to warto rozważyć montaż jednostki ściennej, która występuje w różnych kolorach oraz posiada więcej funkcji niż jednostka kasetonowa. Musimy zwrócić uwagę na poziom głośności jednostki chłodzącej, szczególnie, gdy w naszym biurze panuje cisza i potrzebne jest większe skupienie pracownika. Wszystkie te informacje należy przekazać pracownikowi firmy, która montuje klimatyzatory do biura, żeby mógł przygotować najbardziej optymalną ofertę.

Firma MaxCold Sp. z o.o., która specjalizuje się w takich rozwiązaniach jak klimatyzacja do biura Wrocław, chętnie pomoże w dobraniu odpowiedniego urządzenia oraz przygotuje ofertę, która z pewnością będzie konkurencyjna.

Klimatyzacja do biura Wrocław. Tu musi być wszystko dobrze przemyślane.

Montaż klimatyzacji w biurze nie powinien być planowany przez osoby lub firmy, które mają niewystarczające kwalifikacje. Nieprzemyślany montaż pod względem doboru jednostki oraz umiejscowienia jej w nieodpowiednim miejscu może mieć przykre skutki.

Źle dobrana moc klimatyzatora może znacznie skrócić jego żywotność. Zbyt mała moc nie poradzi sobie ze schłodzeniem pomieszczenia ( sprężarka będzie chodziła cały czas próbując osiągnąć zadaną temperaturę ), z kolei zbyt duża moc będzie skutkowała zbyt częstymi rozruchami sprężarki  ( częste taktowanie ) co również źle wpływa na żywotność klimatyzatora.

Umiejscowienie jednostki wewnetrznej w nieodpowiednim miejscu może doprowadzić do nierównomiernego rozprowadzenia chłodnego powietrza. Należy zwrócić uwagę, żeby chłodne powietrze wychodzące z klimatyzatora nie dmuchało bezpośrednio na ludzi, bo wbrew pozorą to nie jest dobry komfort w pracy. Jeżeli nie mamy wyboru co do umiejscowienia jednostki wewnętrzenej to warto pomyśleć nad klimatyzatorem z funkcją windfree. W takich urządzeniach powietrze jest przepuszczane przez tysiące małych otworów i rozpraszane na wszystkie strony. Klimatyzatory, które posiadają nawiew tzw. 4 D również będą odpowiednie, ponieważ mamy możliwość kierowania strumieniem powietrza pionowo oraz poziomo.

Wybierając firmę, która montuje klimatyzatory w biurze, należy sprawdzić, czy posiada odpowiednie kwalifikacje, certyfikaty oraz uprawnienia, które wydaje Urząd Dozoru Technicznego.

Zapraszamy do kontaktu

MaxCold Sp. z o.o. Zaufaj profesjonalistom

klimatyzacja do biura

Wysoka jakość to podstawa

 

Firma MaxCold klimatyzacja Wrocław. Oferujemy tylko sprawdzony sprzęt, który sami wielokrotnie testowaliśmy. Pracujemy z użyciem najlepszych narzędzi renomowanych firm takich jak Hilti, co pozwala nam na szybką, czystą i profesjonalną usługę montażu oraz serwisu klimatyzacji.

Nasi pracownicy to zgrany zespół, który posiada wszystkie niezbędne uprawnienia oraz bogate doświadczenie w branży HVAC.

Współpracujemy z takimi producentami jak Fujitsu, Daikin, Airwell, Gree, LG, Samsung, Panasonic, Cooper & Hunter, Aermec, Rotenso, Mitsubishi

Cena zawsze optymalna

 

Wiadomo, że szukając firmy do montażu klimatyzacji w biurze zawsze znajdzie się ktoś tańszy. Pamiętajmy, że urządzenie zazwyczaj posiada 5 letnią gwarancję, a my nie jesteśmy firmą ” garażową”, nie mamy zamiaru znikać z rynku i nie odbierać telefonów. Będziemy się opiekować zamontowanym przez nas urządzeniem nie tylko w okresie gwarancyjnym, ale również pogwarancyjnym.  Posiadamy biuro w centrum Wrocławia oraz magazyn w okolicach Wrocławia. Większość naszych pracowników jest z nami od 8 lat.