Strona głównaCzyste powietrze, brak nadmiernej ilości wilgoci. Czy to potrafi klimatyzator domowy?

Czyste powietrze, brak nadmiernej ilości wilgoci. Czy to potrafi klimatyzator domowy?

27 marca 2022
Czyste powietrze, brak wilgoci

Zainwestuj w czyste powietrze

Klimatyzator służy nie tylko do chłodzenia, ale również do ogrzewania oraz usuwania nadmiernej ilości wilgoci pomieszczenia. Dzięki zaawansowanym funkcjom sterowanie temperaturą urządzenia jest bardzo precyzyjne co pozwala uzyskać większy komfort zarówno w domu jak i w pomieszczeniach biurowych. Klimatyzacja z odzyskiem ciepła to teraz standard w ofercie wszystkich producentów.

Dostępne są również dodatkowe filtry powietrza, w które warto zainwestować. Jest to dobre rozwiązanie dla alergików. Oczywiście, aby powietrze w naszym domu było czyste, należy wykonywać regularnie przeglądy klimatyzacji oraz wentylacji. Oferujemy profesjonalny serwis oraz urządzenie renomowanej firmy z montażem oraz gwarancją. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Pamiętajmy, że nie każdy klimatyzator zastąpi nam w 100% oczyszczacz powietrza. Jest tylko kilka modeli, które to potrafią. Natomiast każdy klimatyzator z dodatkowymi filtrami oraz regularnymi przeglądami z pewnością poprawi czystość powietrza w pomieszczeniu.

Najnowsze klimatyzatory są również wyposażone w jonizator powietrza oraz lampy bakteriobójcze UV. Jeżeli chcemy zachować sterylność w naszym klimatyzatorze lub jesteśmy alergikami to takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne, ale niestety trochę droższe.

Podsumowując, każdy klimatyzator w jakimś stopniu poprawi czystość powietrza w naszym domu, jeden lepiej drugi gorzej, ale zawsze na plus.

Należy pamiętać o regularnych przeglądach oraz czyszczeniu filtrów. Jak wyczyścić samemu? Przeczytaj nasz poradnik w dziale zanim wezwiesz serwis.

Zapraszamy do kontaktu

MaxCold Sp. z o.o. Zaufaj specjalistom!