Strona głównaChłodnictwo

Chłodnictwo

Firma MaxCold ma swojej ofercie również profesjonalny montaż i obsługę urządzeń chłodniczych. Nasza praca to nie tylko montaż urządzenia. Towarzyszymy Klientom już na etapie pierwszych konsultacji – rozmawiamy, aby poznać potrzeby i oczekiwania, a następnie doradzamy i pomagamy dokonać wyboru. Wieloletnie działanie w branży pozwoliło nam poznać również sprzęt i producentów – w swojej pracy rekomendujemy wyłącznie urządzenia cenionych producentów i sprawdzone rozwiązania. Wpływa to na jakość efektu końcowego, długą żywotność urządzeń oraz zadowolenie naszych Klientów

Gwarantujemy

 

  • profesjonalną realizację każdego zlecenia,
  • bezpłatną wycenę,
  • niezawodny i wysokiej jakości sprzęt,
  • konkurencyjne ceny.

Profesjonalny montaż i obsługa urządzeń chłodniczych.

 Chętnie doradzimy i podpowiemy na co warto zwrócić uwagę. Oczywiście wszystko to w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta.

Kolejny etap to montaż urządzeń. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że montaż przebiega szybko, sprawnie i bezproblemowo. Swoją pracę doprowadzamy zawsze do końca – tak, aby Klient od razu mógł wykorzystywać urządzenia chłodzące. Przeprowadzamy pełną konfigurację sprzętu, szkolimy z obsługi urządzenia, a także dajemy praktyczne rady, które pomogą zachować maksymalną żywotność sprzętu.

Lady, witryny chłodnicze i inne wyposażenie punktów handlowo-usługowych.

  • Chłodnictwo to dziedzina, w której nie można pozwolić sobie na niską jakość i wybieranie tańszych, lecz niesprawdzonych i często mniej efektywnych rozwiązań. Dlatego też firma MaxCold, świadcząc swoje usługi, stawia wyłącznie na niezawodne i pewne rozwiązania. Wszystkie urządzenia, które oferujemy i wykorzystujemy – lady, witryny chłodnicze, to wyroby znanych, sprawdzonych  i cenionych producentów. To sprzęt solidny, trwały, a przy tym funkcjonalny i estetycznie wykonany. Dzięki temu każdy Klient ma szansę wybrać rozwiązanie najbardziej odpowiadające jego potrzebom, a jednocześnie bezpieczne, pewne i niezawodne.

  • Profesjonalizm i doradztwo- Jako specjaliści w branży, od wielu lat zdobywamy umiejętności i doświadczenie. Nie tylko w codziennej pracy, ale również na kursach i szkoleniach. Wszystko to przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Chętnie podzielimy się naszą bogatą wiedzą i pomożemy w doborze odpowiednich urządzeń chłodniczych.
  • Przystępne ceny idące w parze z wysoką jakością- Firma MaxCold oferuje swoim Klientom szeroki zakres usług z dziedziny klimatyzacji i chłodnictwa. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, co jednocześnie idzie w parze z atrakcyjnymi i konkurencyjnymi cenami.